Dziś jest 17-02-2018 sobota
Zadzwoń odpowiemy na Twoje pytania 505 466 103
Tutaj jesteś:   Oprogramowanie dla firm » Symfonia » System Zarządzania Forte » Windykacja
Windykacja
Moduł służy do obsługi procesów windykacyjnych zachodzących w firmie, główniei o profilu handlowym lub usługowym. Wspomaga zarządzanie procesami windykacyjnymi, rejestrację zdarzeń windykacyjnych (rejestruje wszystkie zdarzenia windykacyjne wraz z treścią monitów, wysyłanych do kontrahentów) rejestrację ustaleń windykacyjnych z kontrahentami (odnośnie sposobu i terminów płatności, do poszczególnych rozrachunków jak i całości zadłużenia).

Moduł służy do obsługi procesów windykacyjnych zachodzących w firmie, główine o profilu handlowym lub usługowym. Wspomaga zarządzanie procesami windykacyjnymi, rejestrację zdarzeń windykacyjnych (rejestruje wszystkie zdarzenia windykacyjne wraz z treścią monitów, wysyłanych do kontrahentów) rejestrację ustaleń windykacyjnych z kontrahentami (odnośnie sposobu i terminów płatności, do poszczególnych rozrachunków jak i całości zadłużenia). Współpracuje z modułem finansowo-księgowym.

Moduł Windykacja umożliwia:

  • uzyskanie kompletnych informacji o rozrachunkach, ich statusie wraz z pełnym obrazem należności i zobowiązań kontrahentów
  • wychwycenie i planowanie działań zapobiegawczych wobec nierzetelnych kontrahentów
  • wiekowania rozrachunków z dowolną ilością przedziałów windykacyjnych
  • monitorowanie zaplanowanych zdarzeń
  • generowanie dokumentów windykacyjnych w postaci RTF
Cennik    |    Zapytaj o produkt
« wstecz